Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü kesinlikle etki eden çok kuvvetli bir büyüdür. Aşk büyüsü için özel bir muska hazırlanır. Bu muska vefk ilmiyle yazılır ve yazılırken ebced ve havas ilimleri kullanılır. Büyüyü hazırlayacak medyumun bu ilimlere sahip, bilgili ve tecrübeli bir medyum olması gerekir. İnternetten ya da kitaplardan bakıp kendi kendinize ya da kopyalayarak, fotokopi ile vs. aşk büyüsü hazırlanmaz. Hazırlansa da tutmaz. Çünkü her vefk kişiye özel yazılır ve vefkte o kişilerin isimleri yazılıdır. Kopya ya da fotokopi vefk kullanılırsa ters teper. Aşk büyüsü yaparken medyumu iyi seçmek gerekir, dürüst ve güvenilir bir medyum olması gerekir. Bu durumda %100 tutar. 3 hafta içinde etki eder. Hazırlanan vefkte aşık edilmesi ve aşık olunması istenen kişilerin isimleri vardır. Medyum özel yağlarla bir mürekkep yapıp vefki bu mürekkeple yazar. Vefkin kenarına hüddam ve melaikelerin isimleri işlenir. Sonra medyum özel dualar, ayetler ve esmaül hüsnalarla vefki okur. Muska haline getirir. Muskayı alan kişi de medyumun tarif ettiği okuma ve işlemleri yapar. Bunlar olduktan sonra Yüce Allah’ın izniyle görevli hüddam ve melaikeler çalışmaya başlar. Aşık edilmek istenen kişinin sürekli yanında bulunurlar ve onun gözüne, aklına tesir ederler. Kişi, büyü yaptıranı daha güzel ya da yakışıklı, çekici, hoş görmeye başlar. Gözüne perde iner kötü yönlerini görmez. Sadece iyi yönlerini görür. Eğer büyü yapılan ayrılmış bir çift ya da karı kocaysa, büyü yapılan kişi sadece iyi anları, hatıraları hatırlar, kötü şeyleri unutur, hatırlamaz. İyi anılara özlem duymaya başlar. Aşk büyüsü sadece iyi amaçla yapılır, karşılıksız aşkları, ayrılan sevgilileri, boşanan karı kocaları birleştirmek için yapılır. Evli karı kocaları ya da sevgilileri ayırmak için yapılmaz. İyi niyetle kullanılırsa aşk büyüsü dine ve ilme uygundur. Günah değildir.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarını okumak için buraya tıklamanız yeterlidir.

“Aşk Büyüsü” için 8 yorum

 1. Atakan hoca tam bir dolandırıcı. Aldığı para da az buz değil. İnsanı sadece oyalıyor. Yaptığı hiçbir şey yok. Benim hem olan tüm paramı aldı ve zamanımı aldı ama hiçbir şey yapmadı. Helal de etmiyorum. Kendisi de çok kaba bir adam. Sakın kanmayın arkadaşlar.

  1. Nasıl yani,ben de çalışmaya başladım.ne yaşadınız rica etsem yardımcı olur musunuz.olacak diyor bana

 2. Arkadaslar dikkatli olalim . bu siralar dogudan cok ama cok Hocalar cikiyor.
  hepsi dolandirici . bir kas isim vereyim ve telefonlarinida yazayim. dikkatli olun.
  Medyum Firat Colak naminda bir kisi ve hep ismini degistiriyor . Dikkatli olun. Parayi Dilek Colak diye Bayan hanima yatirin diyor .!
  ondan haric Medyum Cem oda bir sahtekar size birseyler yollar sonra islem bittimi birde muska yollayacam………bir sey yollamiyor.

 3. MEDYUM ASAF HAKKI HOCA MAĞDURUYUM…
  Arkadaşlar meraba Hep sitelerde güzel şeyler duyuyoruz fakat olumsuz düşünceleri paylasmak isteyince yayımlanmıyor burada umarım sesimize kulak verilir.. Ben her yerde bütün sitelerde Medyum Asaf Hakkı’nın adını çok duydum hakkında hic bir kötü yorum yok aradım sesi konuşması insana güven veriyor anlattım derdimi kızım üzülme senin arkanda ben varım artık dedi benden işlemde kullanacağı aletler için 2.300 tl hesaba yatırmamı istedi yatırdım 1 hafta süre verdi bekle dedi sana yapılan işlem tutar tutmazsa ben en baştan hiç yapmam zaten işlemi sana dedi ümitlenmistim olacaklara inanamayacaksın dedi bir ümit bekliyordum 1 ay oldu hala bekliyorum kendisi telefonlarıma bakmıyor watsaptan görüyor yazmıyor en son başkasının ağzıyla yazdı bana hocam çok meşgul senin işlemde bir sorun çıktı işlemin tutmadı hocamı arama o seni işlem tutarsa arar dedi 1 haftalık işlem 2.300 TL .14 günlük işlem 1.300 TL daha çabuk ve hızlı etki etmesi için 1 haftalık işlemi önerdi bana bende son paramı ona verdim bekliyorum hala da bekliyorum 1 ay oldu hiç bir şekilde geri dönüş yapmıyor arayınca da kızıyor başka birisiymiş gibi cvp veriyor kızıyor insanı salak yerine koyuyor hiç bir şekilde iletişime geçmiyor ben dolandırıldım hala inanamıyorum sizleri uyarmak istedim benim gibi iyi yorumlara aldanıp ta kanMayın Allah’a havale ediyorum böylelerini..
  Rabbım herkesın gönlüne göre versin..

 4. Medyum Fırat bugun beni dolandırdı, inanmayın kardeşim ben en güvenilir kişiyim diye diye parayı aldı sesi soluğu kesildi. Başka ne diyeyim.

 5. Medyum Yusuf hoca ile ilk görüşmemiz güzeldi.Ucretini gece yarısı bir adamının üstüne havale ettirdi.İsleme başladım dedi ve bir ay sonra ara dedi.23 Ekim tarihinden sonrada ne telefonlarıma nede whatsappa cevap vermedi.Ne dersiniz durustmu acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir