Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü yapmak için hangi malzemeler kullanılır? Papaz büyüsü yapmak için adet kanı kullanılır. Papaz büyüsü yapılacağı zaman adet kanının ilk damlaları, papaz büyüsü bozulacağı zaman adet kanının son damlaları hedef kişiye içirilir. Ayrıca eğer yaptıracak kişi erkekse menisi (spermi) kullanılır. Saç teli, tırnak, domuz yağı vb. malzemelerle de papaz büyüsü yapılabilir.

Papaz büyüsü en çok bağlama amaçlı yapılır. Eğer bir kadın, evli bir erkeği kendine bağlamak için papaz büyüsü yaptırırsa, büyü yaptırdığı adet kanının ilk damlalarını o adama içirmesi lazımdır. İçirdikten sonra adamın gözü ondan başkasını görmez. Evliyse karısını boşar. Sevgilisi varsa sevgilisinden ayrılır. Papaz büyüsü ayrıca soğutma, muhabbet, cinselliği bağlama gibi amaçlarla da yapılabilir.

Papaz büyüsünü papazlar yapabilir. Ayrıca çok tecrübeli ve uzman gerçek medyum hocalar da papaz büyüsü yapabilirler. Papaz büyüsü yapılırken ya kilisede kullanılacak malzeme üzerine Süryanice dualar edilir ya da Kuran-ı Kerim ayet ve sureleri tersinden okunur.

Papaz büyüsü normal bakımda görünmez. Papaz büyüsünü tespit etmek, farkına varken çok zordur. Bunun için mutlaka çok tecrübeli bir medyum olmak gerekir. Yoksa telefonla vb. yapılan bakımlarda papaz büyüsü gözükmez.

Papaz büyüsünü bozmak çok zordur. Ancak sonuçta mümkündür. Çok tecrübeli, gerçek ve dürüst güvenilir medyumlar çok zor da olsa papaz büyüsünü bozar ve etkilerini ortadan kaldırır. Papaz büyüsü yapıldığında hemen etkisi gösterir, bozulduğunda etkileri hemen ortadan kalkar.

Papaz büyüsü asla bozulmaz, asla farkına varılmaz gibi inanışlar doğru değildir. Gerçek medyumlar papaz büyüsünü bozabilirler.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarını okumak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir